Halic Property

Ana Sayfa  /  Halic Property

Halic Property

Halic Property olarak , 2016 yılından itibaren , 7 yılı aşkın süredir biriktirdiğimiz tecrübe ve güvenilir iş bağlantılarımız ile, Uluslararası alanda hizmet veren, Türk ve yabancı müşterilerine, Türkiye de ve dünyadaki çeşitli ülkelerin deki Gayrimenkullere yatırımı ile sunulan yatırım yolu ile  vatandaşlıklar, Yatırım yolu ile Oturum izinleri (Golden Visa)  ve dünyadaki alternatif ve uygun getirili Yatırım avantajları konularında hizmet veren Merkezi istanbulda olan bir gayrimenkul ve danışmanlık şirketidir.

Hizmet verdiğimiz konular, Türkiyede ve Türkiye dışında Gayrimenkul alımı, Yatırım yoluyla ikinci vatandaşlık, Oturum izni alınması, Yurtdışında Şirket kurulması, Şahıs yada şirket Banka hesapları açılması, Yatırım fonları,Yurt dışında şirket kurulması.

Türkiye de ve dünyanın farklı yerlerinde bulunan saygın Hukuk büroları ve Danışmanlık şirketleri ile ortak çalışmalarımız ile bir çok farklı ülkeden farklı vatandaşlık, oturum izni ve yatırım seçeneklerini müşterilerimize sunmaktayız. 

image

Neden Bizi Seçmelisiniz:

Geniş Seçenek Portföyü

Sizlere Farklı ülkelerden farklı şehirlerden gayrimenkuller sunabileceğimiz gibi size ve isteklerinize göre sitede olanlarla sınırlı kalmadan kişiye özel çalışma yaparak farklı gayrimenkuller sunabiliriz. Portföyümüzde bulunan gayrimenkuller ve  partner hukuk firmalarımız ile ile oturum izinlerine yada vatandaşlık programlarına başvurabilir, farklı para biriminde kira geliri elde edebileceğiniz gibi Avrupa da vizesiz dolaşıma sahip olabilirsiniz.

Her Bölgeden Müşteri

2016 yılından beri hizmet vermekte olup, Dünyanın birçok bölgesinden yüzlerce aileye yine çeşitli ülkelerden gayrimenkul yatırımı, oturum izni ve vatandaşlık konularında yardımcı olduk, müşterilerimiz genellikle, Türkiye, Irak,İran,Rusya,Pakistan, Bangladeş, Vietnam, Endonezya, Amerika, Kanada, Nijerya, ve Burkina Faso vb. dir.

Yatırım Konusunda Yardım

Sadece gayrimenkul konusunda değil, Partner hukuk firmalarımız yardımıyla, Garimenkul ve yatırım konularında vatandaşlık ve oturum izni alınması, hesap açılması, fon yatırımları konularında da yardımcı olmaktayız.

İletişim

İstanbul Anadolu yakasındayız . iletişim bilgilerimiz aşağıdadır:

Tel: 0 541 736 7265

Mail: sems@halicproperty.com